שירותי תדמור ערבה

תדמור ערבה ניהול ופיקוח בנייה מלווה לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ניהול מלאים של פרויקטי בנייה, או פיקוח אחר עבודתם של קבלני מפתח הבונים את ביתם. הניסיון שרכשנו לאורך השנים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו שירות מקיף ומשתלם במיוחד, המוביל לחיסכון משמעותי של 20% עד 30% בעלויות הפרויקט. כל זאת, תוך ליווי קפדני וקרוב של שלבי התכנון והביצוע, מתן דיווחים שוטפים ללקוחות וייצוגם המלא מול הרשויות, הקבלן ובעלי המקצוע השונים.

ניהול פרויקטים

שירותי ניהול הפרויקטים של תדמור ערבה כוללים מעורבות מלאה בכל פרטי ושלבי הבנייה מאלף ועד תו. אנו מלווים את הפרויקט על בסיס יומיומי  ולמעשה כל פרטיו עוברים דרכנו בעוד אנו מחויבים ליישומו בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירותינו מתחילים בשלבי התכנון  וכוללים בין היתר פגישות תיאום עם הלקוח והאדריכל, השגת היתרים ברשויות, תיאום מפרטים טכניים, בקרה על כתבי כמויות, ביצוע מכרזים מול קבלנים  וכן תיאומי תשתיות, מדידות ואישורי מתווה מול הרשויות. לאחר מכן, בשלב הביצוע אנו מקיימים פיקוח שוטף אחר מסגרת התקציב, לוחות הזמנים, איכות העבודה והחומרים , מאשרים חשבונות ומספקים הסברים והנחיות לבעלי המקצוע. לכל אורך הדרך אנו מספקים ללקוח דיווחים שוטפים, מייצגים אותו מול הגורמים המעורבים ומקיימים פגישות משותפות על פי צורך. בכל שלבי הפרויקט מבוצע תיעוד וצילום. מידע מפורט על שירותינו תוכלו לקרוא כאן.

פיקוח בנייה

תדמור ערבה מספקת שירותי פיקוח מלאים עבור לקוחות שהתקשרו עם קבלן מפתח לצורך בניית ביתם. מדובר בשירות חיוני ונחוץ לצורך הקפדה על טיב העבודות, מניעת ליקויי בנייה וקבלת ייצוג מקצועי ונאמן מטעם גורם מקצועי. גם בתחום זה, אנו מחויבים באופן מלא להצלחתו ואיכותו של הפרויקט ונוכחים באתר הבנייה בכל נקודה קריטית בתהליך. בתוך כך, אנו מספקים הדרכה לכל בעל מקצוע, מפקחים על עבודתו ומאשרים את התשלום על פי ביצוע. במהלך הפרויקט מבוצע תיעוד וצילום . מידע מפורט על שירותינו תוכלו לקרוא כאן.

שירותים נוספים

ניתן  לפנות אלינו לקבלת שירותים בהיקף מצומצם יותר. לדוגמא, אם עולה הצורך בפיקוח בנייה מעת לעת, בייעוץ לגבי שלבים מסוימים בתכנון ובביצוע פרויקטים, או בביצוע אומדן תקציבי. נשמח לעמוד לשירותכם בכל סוגיה הקשורה לבניית ביתכם, קטנה כגדולה.

היתרונות של תדמור ערבה

ניהול ופיקוח בנייה אמנם מוצעים על ידי חברות ובעלי מקצוע רבים והעקרונות דומים במהותם. יחד עם זאת, תדמור ערבה מציעה לכם מספר יתרונות מהותיים המצטרפים לכדי חבילה ייחודית. לפני הכל, אנו רואים בעבודתנו משרת אמון שהופקדה בידינו על ידי הלקוח  ועושים כל פעולה אפשרית על מנת לספק פרויקט העונה באופן מושלם לצרכיו ורצונותיו . למעשה, התפיסה המנחה אותנו היא שהלקוח הוא החבר הטוב ביותר שלנו, על כל המשתמע מכך.

מעבר לכך, שיטת הניהול שלנו מקנה ללקוחותינו מספר יתרונות משמעותיים:

  • בכל נקודה בתהליך הבנייה אנו מבטלים את פערי התיווך. לדוגמא, הלקוח קונה את החומרים בעלות קבלנים וכך חוסך את עמלות התיווך שגובים הקבלנים.
  • אנו עובדים רק עם בעלי מקצוע ללא קבלני משנה וכך נהנים לקוחותינו גם ממחיר נמוך וגם מאנשי מקצוע אמינים, איכותיים ומחוייבים .
  • איננו גובים עמלות מאף גורם המעורב בפרויקט.
  • כל הטבה שמוצעת לנו מופנית באופן ישיר לטובת הלקוח, מה שיוצר עלות אטרקטיבית במיוחד.
  • ההצעות שלנו כוללות "הנחת מפקח" - רק לאחר שהתקבלו ההצעות הטובות ביותר לאור סקר שוק, נותן הספק המומלץ על ידיינו  את הנחת המפקח , ללקוח על המחיר הנמוך ביותר.

במילים אחרות, אצלנו הכל עובד לטובת הלקוח בדרך ליצירת חבילה איכותית במחיר ללא תחרות . שיטת הניהול שלנו מובילה להוזלה מהותית ביותר של עלויות הבנייה, שנעה בין 20% ל- 30% ומסתכמת בחיסכון של כ 150 – 400 אלף שקלים לעומת אופציות אחרות. כל זאת כמובן תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכויות ומפרטים וליווי צמוד של הלקוח בכל שלבי הפרויקט.

   

 

 

,