אודות תדמור ערבה

תדמור ערבה ניהול ופיקוח בנייה מלווה לקוחות פרטיים הבונים את ביתם ונדרשים לשירותי ניהול מלאים או לפיקוח על עבודות קבלן מפתח. החברה בעלת ניסיון עשיר ורב-תחומי שנצבר לאורך שנים של ניהול פרויקטים מסוגים שונים וביכולתה להציע ללקוחותיה חבילה ייחודית החוסכת מאות אלפי שקלים. 

מנהל החברה, תדמור ערבה, החל את דרכו המקצועית בניהול ותפעול מפעלים בתחומי המחזור, החקלאות והמתכת. כך רכש ניסיון רב בכל הקשור לניהול מכרזים, קבלנים ובעלי מקצוע. בעשור האחרון החל לעסוק בתחום הנדל"ן והיה מעורב בפרויקטי שיפוץ, קניה, השכרה והשבחת נכסים. לאחר שניהל גם את בניית ביתו הפרטי שבמושב רם-און החל תדמור ערבה להתמקד בתחום הבנייה באופן מלא ועבד כמנהל עבודה בחברה לבנייה רוויה בעיר עפולה. לצד הפעילות השוטפת בפרויקטי בנייה ורכישת היכרות מעמיקה עם גורמיהם השונים, פנה להעמיק ידיעותיו והכשרתו במוסדות אקדמיים. את שרותו הצבאי החל תדמור ערבה , רס"ן במיל , כלוחם בחטיבת גולני , סיים קורס קציני חי"ר , סיים קורס מגדי"ם חי"ר  וביצע תפקידי פיקוד מגוונים בקבע ובמילואים .

כיום מחזיק תדמור ערבה בתעודת  ניהול פרויקטים בבניה מטעם הטכניון ותעודה תפעול לוגיסטי בכיר מטעם אוניברסיטת תל אביב. זאת לצד הכשרות רבות ושוטפות מטעם מכון התקנים, המקיפות את כל העדכונים הנחוצים הקשורים בחומרים, התקנים ופתרונות הבנייה.

חברת תדמור ערבה ניהול ובנייה דוגלת בליווי רציף ומלא של לקוחותיה, מתוך מעורבות ואחריות לכל פרטי הפרויקט. החברה מודעת היטב לגודל האחריות ולאמון שניתן בידיה  ולכן נוקטת בניהול ופיקוח קפדניים ביותר על טיב העבודות והחומרים, עמידה בלוחות הזמנים ושיתופו של הלקוח על פי מידת המעורבות שבה הוא מעוניין. לאורך השנים ניהלה החברה פרויקטי בנייה פרטית, ליוותה עבודות הריסה , בנייה מחדש ושיפוצים. בנוסף ביצעה פרויקטים מסוגים שונים ביישובים ובהרחבות בקיבוצים. מעל הכל, השירותים שמעניקה החברה ניתנים מתוך זמינות מלאה, אכפתיות ודאגה כנה לטובתו של הלקוח. התוצאות נראות היטב בפרויקטים המתבצעים בדיוק לפי התוכניות ולשביעות רצונם המלאה של הלקוחות .

הקשר הבין אישי הטוב , הנמשך גם לאחר תום הפרויקט, הוא הוכחה נוספת לכך !!!

לאור היכרות מעמיקה וניסיון עשיר בניהול פרויקטים בכלל ובתחום הבנייה בפרט, מסוגלת החברה להציע ללקוחותיה חבילה משתלמת במיוחד המבוססת על שיטת ניהול ייחודית. בזכות ייצוג נאמן והקפדה על טובתו של הלקוח בכל עת, חוסכת שיטת הניהול בעלויות החומרים והעבודות ואף מובילה לקבלת הנחות משמעותיות. הלכה למעשה, פרויקטים המנוהלים על ידי החברה מאופיינים בחיסכון של כ- 20% עד 30% בעלויות, המסתכמות במאות אלפי שקלים.

אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו, ולצאת לדרך משותפת על בסיס אמון הדדי, יצירתיות וביצוע איכותי.